ISAN

ISAN

Plníme klientovu představu mít vzájemně propojené služby zajištěné jen  jednou agenturou a působit tak jednotně.

Společnost ISAN patří mezi největší výrobce topných těles a koupelnových radiátorů ve střední Evropě. Kromě svého výhradního postavení na trhu patří také mezi naše dlouholeté klienty. Od roku 2014 jsme pro ni vytvořili mnoho – od webdesignu, přes celkovou corporate identity, tvorbu obsahu až po stejnorodou podobu tiskovin.

Stav před a po

Výchozí stav

Klient hledal ke spolupráci na dlouhodobé úrovni zkušeného partnera, který by splňoval jeho očekávání.

  • Zastaralé webové stránky už nevyhovovaly aktuálním trendům a byla nutná jejich revitalizace
  • Vydávané tiskoviny neměly jednotnou strukturu ani vzhled
  • Zákazníkům chyběl na webu nástroj pro snadnější výběr produktů
  • Klientovi chyběly kvalitně zpracované ukázky produktů

Naše řešení

Dodali jsme návrh nového webdesignu, se kterým byl klient natolik spokojený, že se rozhodl s námi navázat dlouholeté partnerství.

  • Vytvořili jsme nové responzivní webové stránky odpovídající požadavkům uživatelů
  • Ujali jsme se vydávání veškerých firemních tiskovin v několika jazykových mutacích, jejich redesignu a pravidelně je také aktualizujeme
  • Obohatili jsme web o konfigurátor produktů, který zjednodušil výběr mezi výrobky a usnadnil práci zaměstnancům
  • Vzali jsme si na starost tvorbu vizualizací produktů, které vypadají téměř jako fotografie
do 150 tis.
engineering
ISAN

Na počátku stál redesign webu

Celou spolupráci s ISAN započal rok 2014. Tehdy se společnost rozhodla pro redesign původního webu, protože jeho vzhled už neodpovídal aktuálním požadavkům. Zkvalitnili jsme prezentaci produktů, zpřehlednili jejich výběr a web rozšířili nejen o nové stránky produktových řad, ale i doprovodné texty a interaktivní mapu prodejců produktů ISAN.

„Když jsme si vybírali agenturu, která by nám redesignovala naši starou webovou prezentaci, důležitou roli hrálo spektrum nabízených služeb, dovedností a odbornost jejích zaměstnanců. PUXdesign nám dokázal vytvořit nejen nový web, ale i kompletní identitu společnosti ISAN. Nyní mají veškeré naše materiály jednotnou podobu, což působí při komunikaci s klienty profesionálněji. Mít na tyto úzce propojené věci jen jednoho dodavatele je z mého pohledu obrovská výhoda.“

Bc. Tomáš Slavíček
/ marketingový specialista ISAN Radiátory s. r. o.

Už několik let pečujeme o tiskoviny

Po úspěšném spuštění webu se na nás klient obrátil s dalším úkolem. Potřeboval vytvořit a spravovat veškeré tiskoviny – tedy katalogy, propagační materiály, brožury, letáky. Jelikož má ISAN velké množství produktových řad a ještě daleko větší spoustu klientů, každý rok vydává tlusté katalogy v mnoha jazycích.


Tvoříme jejich kreativní, avšak přehledný návrh, kompletní sazbu, texty a jejich překlady do několika jazykových mutací i samotný tisk. Tiskoviny navíc pravidelně obnovujeme a redesignujeme, aby přinášely výhradně aktuální informace.

Konfigurátor produktů na webu usnadnil práci

Výraznou úsporu času přineslo sestavení konfigurátorů produktů pro každou ze čtyř produktových řad na stránkách ISAN. Nejen, že sami zákazníci a návštěvníci webu mohou snadněji vybírat mezi konkrétními produkty – konfigurátor významně šetří práci i obchodním zástupcům společnosti i dalším zaměstnancům.


Tento šikovný online nástroj dovede rozeznat, které komponenty spolu vzájemně musí pasovat. Objednávku, kterou by dříve trvalo sestavit několik hodin, zvládne za pár vteřin. Celá společnost má nyní univerzální nástroj dostupný odkudkoliv s přístupem k internetu.

Vizualizace jsou základem všeho

Na webových stránkách i v samotných katalozích narazíte na velké množství obrázků produktů zasazených do interiérů. Ty vytváříme prostřednictvím vizualizací. Abychom dosáhli co nejvěrnějšího vzhledu srovnatelného s fotografiemi, ke spolupráci si přibíráme architekta. 

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Jirku, který vám o naší práci řekne nejvíc.
Jiří JuhaňákJiří Juhaňák / KONZULTANT