X
X
bag
wheels
cart
arrows
cartbg

Vytvoříme řešení na míru vašemu byznysu

Baví nás kreativní weby pro začínající podnikatele a máme spoustu zkušeností s robustními projekty.

Jsme tu, když potřebujete

Prezentační weby

Chcete prezentaci se vším všudy? Dodáme firemní web, zajistíme nové fotky i čtivé texty, zmodernizujeme logo i tiskoviny. Vše podle vašich potřeb.

Petr Vinduška ml.

„Provedli nás celým procesem tak, aby každý krok měl jasný cíl a vše fungovalo. Pod jednou střechou jsme vyřešili redesign loga, nový web, obsah na něj i veškeré firemní tiskoviny.“

Petr Vinduška ml.
/ finanční ředitel PEVI s.r.o.

E-shopy na míru

Chcete prodávat na internetu a chcete, aby nový e-shop fungoval v souladu s vaším byznysem? Připravíme prodejní kanál, který bude prodávat 24/7 a šlapat jako hodinky.

Martin Šulc

„Přidanou hodnotou je fakt, že PUXdesign umí zajistit nejen funkční konfigurátor, ale i stylovou grafiku. Kombinace těchto dvou prvků je pro produkt na míru naprosto zásadní.

Martin Šulc
/ jednatel, uty.

Zákaznické portály

Chcete komunikovat se svými obchodními nebo koncovými zákazníky na úrovni, která vám dovolí sdílet dokumenty, přijímat objednávky nebo organizovat školení? Vytvoříme vám zákaznický portál na míru.

Petr Marek

„Největší přínos vzájemné spolupráce byl a je aktivní a prozákaznický přístup vedení a lidí podílejících se na tvorbě řešení, ochota naslouchat našim potřebám a nadhled nad celou problematikou. Ceníme si toho, že nás PUXdesign bere jako dlouhodobého partnera, což se mu určitě vyplatilo, protože od té doby společně pracujeme na dalších projektech.


Petr Marek
/ výkonný ředitel, TASY s.r.o.

Enterprise řešení

Potřebujete pomoct s optimalizací zákaznické cesty, získáváním leadů nebo návrhem řešení celkové digitální transformace? Díky zkušenostem z realizací pro korporátní zákazníky pomůžeme i vám.

Ivo Míček

„Oceňuji kvalitu předávaného díla. Je v tom vidět esprit nebo šarm spojený s tím, že v PUXdesign mají nastavený nějaký styl, který nám vyhovuje po designové stránce. A který přijímají i naši zákazníci. Toto je pro nás důležité. Za tohle musím poděkovat, protože nám nikdy nepředali nic nevzhledného.

Ivo Míček
/ IT ředitel, ZFP Group

Hledáte řešení podle vašich potřeb?

Ozvěte se a my vám ho navrhneme na míru.