X
X
computer
dots
computer
x
magnifier
lines

Zjistíme potřeby vašich klientů a promítneme je do návrhu webu

Ptáme se a získaná data ověřujeme

Výzkum a poznání

od 7 000 KčVíce o ceně

Na začátku projektu zjišťujeme kdo jste, co a pro koho děláte až po to, čím jste výjimeční. Uspořádáme workshop u vás ve firmě a získaná data ověříme při rozhovorech s klienty, partnery nebo zaměstnanci. Na základě těchto informací navrhneme strukturu webu a jednotlivých stránek do drátěného modelu a získáme podklady pro obsah.

Mám zájem

Uživatelské testování

od 10 000 KčVíce o ceně

Drátěný model webu ukážeme a otestujeme na skupině vašich zákazníků. Ověříme, jestli je pojetí webu intuitivní, struktura logická a obsah srozumitelný. Výstupy z uživatelského testování promítneme do úprav drátěného modelu, návrhu webdesignu i při psaní textů. 

Mám zájem
Daniel Roško

„S firmou PUXdesign jsem již spolupracoval na minulém velkém projektu a byl jsem spokojen. Proto jsem je nyní opět oslovil s nabídkou spolupráce. Shodli jsme se na konceptu, realizaci a rozvoji aktuálního projektu. Je pro nás klíčové udržovat projekt jako stabilní a moderní systém pro všechny naše zákazníky a obchodní partnery podle toho, jak se budou měnit naše požadavky z pohledu moderní vývojové a výrobní firmy a našich zákazníků na celém světě.


Daniel Roško
/ vedoucí logistiky, skladu a nákupu, MSR Engines s.r.o. – JETSURF

Umíme pracovat s výsledky poznání

Máme výzkumníky a UX specialisty, kteří vám navrhnou nejvhodnější řešení.

Výzkumem a testováním práci na webu nekončíme. Podívejte se,  jak pracujeme.

Spolupracujeme a konzultujeme s těmi nejlepšími v oboru – House of Řezáč.

Zaujala vás nabídka výzkumu a testování?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme. Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Tomáše, který vám o naší práci řekne nejvíc.

Vytvoříme řešení, na které se bude navržený obsah perfektně hodit