FlexiNemo

FlexiNemo

Jednoduše a včas připravený web pomohl klientovi s prezentací na internetu.

Radek Úlehla se po 20 letech praxe v oboru oceňování nemovitostí, realitních transakcí, poradenství a spolupráce s developery rozhodl odejít na volnou nohu a založit vlastní projekt. Vymyslel značku Flexi Nemo a věděl, že chce být pro své stálé i nové klienty dohledatelný na internetu. S dalším krokem už ale potřeboval pomoct, a proto se obrátil na nás.

Stav před a po

Výchozí stav

Klient začínající jako freelancer měl minimum podkladů a zkušeností se zadáváním a přípravou webu.

  • Dodané podklady: název a logo nového projektu, hrubá nabídka služeb a popis zkušeností v oboru
  • Chybějící zadání a obsah vč. fotek
  • Omezený rozpočet a požadavek na rychlé spuštění prezentace

Naše řešení

Na základě konzultace s klientem jsme pojmenovali a zajistili jeho klíčové potřeby v krátkém čase a za minimální náklady.

  • Domluvili jsme vstupní konzultaci s klientem a provedli ho celým procesem tvorby webu
  • Navrhli jsme strukturu a vizuál webu, vylepšili logo 
  • Finalizovali jsme texty a zorganizovali jsme focení s klientem
  • Vyrobili jsme web a do měsíce od konzultace ho spustili
do 25 tis.
engineering
FlexiNemo

Klient vsadil na specialisty hned od začátku

Stejně jako se na Radka Úlehlu obrací jeho klienti s důvěrou v jeho zkušenosti, on udělal v případě tvorby nového webu to samé a ozval se nám. Podklady jako název, logo a portfolio služeb sám nedokázal posunout dál, takže jsme mu s tím vším rádi pomohli. Nejprve jsme si vyjasnili, co je cílem projektu, jaká jsou klientova očekávání a probrali samotné podnikání v oboru realit. Na základě toho jsme naplánovali další kroky projektu, harmonogram a domluvili se na rámcovém rozpočtu.

Radek Úlehla

„Objednal jsem si návrh a výrobu webových stránek pro své podnikání. Webovky vznikly velmi rychle a předčily má očekávání jak z pohledu designu, tak obsahu informací a zejména přehlednosti. Děkuji týmu PUXdesign za skvělou a profesionální práci.

Radek Úlehla
/ majitel Flexinemo

Zajistili jsme obsah, design i realizaci webu pod jednou střechou

Po konzultaci s klientem jsme navrhli jednoduchou strukturu webu a konkrétních stránek. Pomohli jsme mu s přípravou a korekturou textů na web, podle kterých jsme vytipovali i fotky do obsahu webu. Náš fotograf s klientem během jednoho odpoledne pořídil snímky z terénu i kanceláře. Grafik k návrhu webdesignu díky tomu dostal kompletní podklady – finální texty, fotky a logo, které před použitím lehce upravil. To celé jsme s aktivním zapojením klienta zvládli během 14 dnů, za další týden jsme web vyrobili a ten poslední jsme ho naplnili, otestovali, schválili a vypustili mezi uživatele.

Chcete s námi spolupracovat?

Popište nám vaše potřeby do zprávy a my se vám do 1 dne ozveme.
Pokud radši voláte, kontaktujte rovnou Tomáše, který vám o naší práci řekne nejvíc.