AK Fiala

Brněnská advokátní kancelář získala seriózní vizitku na internetu

AK Fiala
do 135 tis.
services

Fiala, Tejkal a partneři, s.r.o., je advokátní kancelář založená v roce 2009 a navazující na dlouholetou praxi advokáta JUDr. Petra Fialy. Patří mezi dlouhodobě etablované brněnské advokátní kanceláře se zaměřením na obchodní právo a související oblasti. Tým odborníků působí mimo domovské Brno i v Praze.

Klient přesně věděl, co od naší spolupráce očekává

Na modernizaci firemní prezentace jsme s advokáty z AK Fiala začali pracovat na začátku roku 2018. K jejich hlavním požadavkům patřil responzivní design, úprava textů a současnější vizuál webu postavený na fotkách týmu právníků a sídla v podobě vily v Černých Polích. Pro tyto účely klient dodal aktualizovaný logomanuál a profi fotky, což jsme při návrhu grafiky využili na maximum.

V rámci projektu jsme realizovali hloubkové rozhovory a uživatelské testování

Protože chtěl klient provést změnu se vším všudy, byli jsme rádi, že přijal naši nabídku na uspořádání několika hloubkových rozhovorů s vytipovanými zákazníky kanceláře a workshop s vybranými zaměstnanci. Na základě těchto setkání jsme navrhli nový tón komunikace a po jeho schválení vytvořili kompletní texty na web včetně metadat.

 

Strukturu webu i nové texty s nabídkou služeb jsme následně otestovali na potenciálních klientech kanceláře v brněnském Impact Hubu. Díky aktivnímu zapojení klienta do tvorby obsahu se podařilo splnit všechny vytyčené cíle a spustit tak prezentaci hodnou advokátní kanceláře.

Hledáte to pravé řešení pro váš byznys?

Ozvěte se a my vám ho navrhneme na míru.