Šikovný frontend vývojář

Potřebujeme také vývojáře se znalostí HTML, CSS a JavaScript, který nám pomůže vytvářet nápadité a hravé weby. Naučíme vás pracovat s React nebo si vyzkoušet Gatsby framework, který používáme čím dál více. A získáte podporu zkušených frontend i backend vývojářů. Práce na plný úvazek čeká na developera s dávkou spolehlivosti a samostatnosti.

Co vám svěříme

 • Vlastní projekty, které budete řešit přímo s projektovým manažerem a webdesignerem a práci v agilních týmech řízených pomocí SCRUMu.
 • Grafiku, kterou rozhýbete dynamickými a responzivními prvky. 
 • Možnost vyhrát si s weby značek jako IDEA StatiCa, Pimics, Yenkee nebo Axiory.
 • Práci pro zvučné klienty jako Carollinum, Agrotec, Kitchen Aid nebo Doke.  
 • Místo v týmu 25 developerů, kteří jsou připraveni vám pomoct, poradit nebo si vyslechnout nové nápady, se kterými přijdete.
 • A budete-li chtít, naučíme vás dělat s React a můžete si vyzkoušet Gatsby framework.

Jako frontend developer získáte body

 • Se seniorními zkušenostmi vám dáme prostor podílet se na mezinárodních projektech. Juniora rádi zaškolíme na jednoduchých webových prezentacích.
 • Dovedností psaní stylů v preprocesoru. My používáme SASS.
 • Chutí používat nebo se naučit s jQuery nebo React.js. a v rámci frontendového stacku s frameworkem Gatsby JS.
 • Přehledem o verzovacích systémech. U nás používáme GIT a jsme připraveni se o naše zkušenosti podělit.
 • Povědomím o libovolných CMS systémech. My pracujeme s Xperience (Kentico) na platformě ASP.NET Core, s opensource CMS Orchard Core a s headless CMS Kentico Kontent.

Co za to?

Člověka s dovednostmi umíme vždycky finančně adekvátně odměnit. A čím jste lepší, tím více si vás budeme cenit. Kromě toho nabízíme i mnoho benefitů (firemní tarif, stravenky, roční bonusy a časem i příspěvek na dovolenou, bydlení, sport a kulturu). Je-li vám IČO bližší než HPP, nabízíme i možnost pracovat na živnostenský list. A aby se vám pracovalo opravdu příjemně, po zapracování není problém domluvit se i na práci z domova.

To nejdůležitější, co vám můžeme nabídnout, je práce ve větším týmu odborných lidí, jejich koordinace a příležitost pracovat na zajímavých českých či zahraničních projektech. A kdo chce, má u nás možnost učit se od zkušenějších kolegů z oborů a posouvat se ve svém know-how. Třešničkou na dortu už je pak pravidelný přísun kvalitní kávy, úterní celofiremní snídaně a PlayStation dostupný po celý den.

Jsme my ti praví pro vás? 

V České republice jsme druhým největším dodavatelem webů na platformě Kentico. Z brněnských kanceláří pracujeme pro střední i velké klienty nejen po celé republice, ale i daleko za hranicemi Česka: práci odvedeme pro zákazníky z Bratislavy či Curychu.

Při komunikaci s klientem držíme profesionální dekorum, uvnitř jsme však parta developerů, kreativců, konzultantů a projekťáků se srdcem na dlani. Při práci v týmu si nepotrpíme příliš na formality a rádi se čas od času sejdeme u piva, zasportujeme si spolu nebo podnikneme nějaký dobrodružný výlet. A toho všeho můžete být součástí i vy.

Ozvěte se!

Pokud vás pozice zajímá, pošlete nám o sobě pár informací a pochlubte se svými zkušenostmi. Necháme na vás, jestli to bude životopis nebo aktuální profil na LinkedIn. Abychom dokázali najít toho nejlepšího z vás, máme jednu důležitou podmínku: zaslání ukázky vašich referenčních projektů včetně kódu.

Pište na info@puxdesign.cz nebo se za námi rovnou stavte a podívejte se, jak vypadáme my, naše kanceláře a denní režim. Rádi se vám u kávy představíme. Záleží nám na tom, aby nás to spolu bavilo.